OSB Mah. 5. Org. San. Böl. 83569 Nolu Cadde No: 10 Şehitkamil/Gaziantep
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan ve kurulduğu günden bu yana “müşteri odaklı” hizmet anlayışı, kalite, güven ve başarı hedefleriyle çalışan Kervancı İplik; dokuma ve tufting halı, araba paspası, banyo paspası, ve döşemelik sektörleri için farklı özelliklerde olmak üzere 800-6000 dtex arasında BCF iplik üretimi yapmaktadır

Kervancı İplik faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, tecrübe edindiği bilgi birikimini sektörün gelişmesine katı sağlamak için kurumsal belleğini sürekli güncellemekte ve başarısının altında yatan tüm kalite politikalarını ve araştırmalarını müşterileri ile paylaşmaktadır, ileri görüşlü üretim anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını arşılamakla birlikte sektörün lokomotif firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Enerjisi yüksek ekip çalışanlarıyla, modern teknolojinin gereksinimlerini sonuna kadar kullanan şirketimiz, yılların tecrübesi ile sektöre büyük katkılar sunmaktadır.

Yıllık 8400 ton mono ve tricolor üretim kabiliyetine sahip son teknoloji üretim hatlarıyla, müşterilerin istediği miktarlarda ve sürede üretim yapabilmekte, teslimatları gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını geniş bir renk yelpazesi içinde karşılayarak müşterilerin ürün geliştirme için ayıracağı zamanı yine müşterinin kendisine kazandırmakta, ihtiyaçlarının tanımlanması ve çözülebilmesi için hızlı teknik servis ile ortak projeler geliştirerek müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Kervancı İplik Tekstil San. ve Tic. A.Ş. olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını, her koşulda, mevcut şartlara uyumlu bir şekilde karşılanabilmesi ana misyonumuzdur. Bu misyonumuza ek olarak modern çağın yenilikçi üretim aşamaları ile sektörde kullanılan malzemelerin en kaliteli şekilde üretmek ve bu kaliteli ürerimlerimizi müşterilerimize en doğru bir şekilde ulaştırmak için varız.

 

Vizyonumuz

Kervancı İplik markası daima gelişmeyi, mevcut standartlarını sürekli geliştirerek güncellemeyi, her zaman en iyi ve en yeniyi, müşterileri ile buluşturarak sektördeki markasının güvenilirliğini en üst seviyede tutmayı hedefler ve bu doğrultuda sürekli özveri ile çalışır. Kalite ve doğru üründe devamlılık esası ile hareket eden Kervancı İplik Tekstil San. ve Tic. A.Ş, sahip olduğu değerler ile vizyonunu besler ve sürekli kendini güncel tutmak için dur durak bilmeden çalışır. Kervancı İplik markasını ayakta tutan sahip olduğu ve asla taviz vermediği değerleridir.

Değerlerimiz

Verimlilik
Kervancı İplik, sektörlere sunduğu her ürünün azami verimi sağlaması için tüm imkanlarını kullanır.

Müşteri Memnuniyeti
Markamızın değeri olan müşterilerimizin, ürünlerimizden beklediklerinin tamamını alabilmesi, hatta fazlasını da elde edebilmesi marka değerlerimizdendir.

Yenilikçilik
Asla zamanın ve teknolojinin getirdiklerini görmezden gelmeden, her daim ileriyi hedefleyen bir marka olarak kalabilmek için yenilikçi ve araştırmacı olmak, önemli değerlerimizin başında gelir.

Tüm Ahlaki Değerlere Bağlılık ve Dürüstlük
Mevcut müşterilerimiz ile ilişkilerimizde değil gerek şirket olarak, gerek şirket çalışanları olarak tüm ilişkilerimizde dürüstlük ve ahlaki değerlere bağlılığı benimsedik.

İnsan Kaynağına Saygı
Şirketimizin belirlediği hedefe emin adımlarla ilerleyebilmesi için emek sarf eden tüm çalışanlara saygı esastır. Bununla birlikte şirket çalışanlarının, marka değerine yakışır kalitede olması için azami hassasiyet gösterilir.

 

Kalite Politikamız

Kervancı İplik, misyon ve vizyonunun işaret ettiği doğrultuda ilerleyerek tüm güncel imkanları kullanır, kaliteli ve güvenilir ürünler sunar.

  • Kervancı İplik, tüm üretim ve teslimat süreçlerinde aynı kalitenin olması için tüm gereklilikleri sağlar.
  • Kalitenin bireysel çabalarla ile mümkün olmadığını bilerek tüm çalışanlar ile birlikte toplam kaliteye ulaşmak için doğru yaklaşımlar belirleriz.
  • Kalitenin sürekli artırılabilir olduğunun bilinci ile sürekli yenilikçi adımları takip ediyor, ülkemiz şartlarına uygun olanlarını üretim süreçlerimize dahil ederek kalitemizi uluslararası seviyeye çıkarıyoruz.
  • Eğitim ve öğretimi şirketimizin sürekli ihtiyacı olarak görüyoruz.
  • İş güvenliği ve çevre bilincini sürekli canlı tutuyoruz.

Kervancı İplik - Üretim Kalitesinin Diğer Adıdır
Kervancı İplik olarak kaliteye önem veriyoruz, firmamızı yakından tanımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Kervancı İplik İletişim

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: